Když všechno klapne

17.06.2023

Je to tady. Konečně. Po nevydařeném jaru, kdy nám pracovní povinnosti nedovolili vyrazit na naší milovanou přehradu, jsme se konečně dočkali. Vyrážíme sice v červnu, těsně po tření, ale věříme, že něco pochytáme. Na podzim jsem přeci zažil výpravu snů, tak co se alespoň přiblížit? Nechci předcházet, ale sakra jsme se přiblížili. 

Po třech hodinách na vodě a téměř po tmě konečně vybíráme místo, které je pro nás nové a nikdy jsme tady nechytali. Kotvíme a poté zavážíme. Do půlnoci nic a utahaní spíme až do devíti. Rychle zavážíme a zabydlujeme loď. Konečně relax a čekáme na jízdu. Ta přichází po 45 minutách a Fanouš zdolává kapra 21,5kg. Čumíme jako kráva. První záběr? První ryba? Wowww. Neuvěřitelný. Osobák pro Fandu a hrozné emoce, které se nedají popsat. Trefili jsme to zase, jak se patří. A zbytek výpravy??? No posuďte sami. Jedním slovem mazec. 

Nachytali jsme jedny z nejkrásnějších ryb, které tato voda ukrývá. Nejlepšími nástrahami byli opět SF a OTM (Otéemko jelo o něco víc, ale Spajska byla zase do krásy)😉. Pod háček jsme dávali dipované kuličky v kombinaci s pop up a krmili mixem koulí a pelet. Tak čus a užívejte každou chvilku u vody, dokud to jde😉.

Za TCF Baits Martin Hejl a Fanda Bajgar